آموزش بروزرسانی Firmware تلفن های گرنداستریم Grandstream - دانشنامه فارسی ویپ

آموزش بروزرسانی Firmware تلفن های گرنداستریم Grandstream

در ابتدا تنظیمات Firewall سیستم خود را در حالت Off قرار داده و در قسمت User Account گزینه Change User Account Control Setting را در حالت Never Notify قرار دهید.

جهت بروزرسانی نرم افزاری دستگاه ابتدا لازم است نسبت به دانلود نمودن نرم افزار HFS از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود نرم افزار HFS

پس از دانلود نرم افزار HFS می بایست نسبت به دانلود آخرین ورژن از firmware دستگاه مورد نظر از سایت رسمی گرنداستریم به آدرس زیر اقدام نمایید:

دانلود آخرین Firmware محصولات Grandstream

پس از دانلود Firmware مورد نظر آن را یا از حالت zip خارج نموده و تمامی فایل ها را به داخل نرم افزار HFS که از قبل دانلود نموده بودیم انتقال دهید و یا طبق شکل زیر فایل ها را Drag and Drop می نمایید:

پس از انجام مراحل ذکر شده آدرس IP  دستگاه تلفن خود را در مرورگر وارد نموده تا  وارد صفحه کانفیگ دستگاه  خود شوید. حال سربرگ Maintenance را انتخاب نموده و وارد قسمت Upgrade/Provisioning می شویم.

در این مرحله کافیست مقادیر گزینه Firmware Server Path را پاک نموده و جایگزین آن IP Address که در نرم افزار HFS در قسمت open in browser ذکر شده است را وارد نمایید و قسمت Upgrade Via باید روی گزینه HTTP تنظیم شود سپس بعد از save، دستگاه را ریبوت نمایید.

بعد از انجام مراحل بالا دستگاه به سمت http تنظیم شده هدایت میشود و مراحل بروز رسانی به صورت خودکار توسط نرم افزار HFS طی میشود که ممکن است حدود 10 دقیقه به طول انجامد که در این مدت به صفحه تنظیمات دستگاه  نباید لاگین شوید.

لازم به تذکر است پس از اتمام کامل بروز رسانی لازم است دستگاه Reboot شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.